Series
Ratings
193
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 0.5
Low LifeRated ★ 3.5
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
Outer Range Season 1Rated ★ 3.5