Titles you rated
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 2.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.0
Slow TrainRated ★ 3.0
Ann's Lyric -Ann Sakuragi's Haiku Lesson-Rated ★ 0.5
If Talking PaidRated ★ 3.0
After The RainRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- K-POP 더 비기닝: SMTOWN 30Rated ★ 3.0
직장인들Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- K-ON!Rated ★ 2.5
MedalistRated ★ 4.0