Series
Ratings
181
The Godfather: A Novel for TelevisionRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
アホガールRated ★ 2.0- Kodoku no Gourmet 2025 Oomisoka SpecialRated ★ 3.0
- Kodoku no Gourmet 2024 Oomisoka SpecialRated ★ 3.0
Sorezore no Kodoku no GourmetRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
Fast FriendsRated ★ 1.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 3.0
Friends Season 8Rated ★ 3.5
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 1.0