Movies
Ratings
334
The Imitation GameRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5