Titles you rated
Delicious ProposalRated ★ 4.5- TruthRated ★ 4.5
- IslandRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5