Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0