Titles you rated
My NameRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.5- Black Clover Season 2Rated ★ 4.5
Black Clover Season 1Rated ★ 4.5
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5