Series
Ratings
59
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0