Movies
Ratings
61
The King's SpeechRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5