Movies
Ratings
23
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 1.5
Les MisérablesRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0