Series
Ratings
205
The Great Season 3Rated ★ 3.5
The Great Season 2Rated ★ 3.5
Dear XRated ★ 2.5
The GreatRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Beast in MeRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5