Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 2.5
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 1.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 2.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Umineko: When They CryRated ★ 3.5