Series
Ratings
50
Full HouseRated ★ 5.0
D-DayRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0