Movies
Ratings
578
HoppersRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Garfield MovieRated ★ 3.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 5.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.5
NimonaRated ★ 5.0
Homecoming: A Film by BeyoncéRated ★ 4.0