Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Secret InvasionRated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 3.5
BanG Dream! Garupa☆Pico Fever!Rated ★ 4.5
BanG Dream! GARUPA☆PICO ~Ohmori~Rated ★ 5.0
BanG Dream! Girls Band Party!☆PICORated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 1.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0