Series
Ratings
79
I Need RomanceRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Queen's FlowerRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
- Haneuljae's MurderRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.5- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 3.0