Movies
Ratings
230
The InternRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 2.5
PietaRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0