Series
Ratings
46
School 2013Rated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.0
GleeRated ★ 3.5