Series
Ratings
43
Hana Sugisaki's Filming BreakRated ★ 3.5- A Day-off of Kasumi ArimuraRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.5
Sounds of WinterRated ★ 5.0
So, You Make ItRated ★ 4.5
HirayasumiRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Offline LoveRated ★ 4.5
TrespassersRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Non-rem no Mado 2022 FallRated ★ 3.0
Non-rem no Mado 2023 ShinshunRated ★ 3.0
Non-rem no Mado 2023 SummerRated ★ 3.5
Non-rem no Mado 2023 FuyuRated ★ 3.0- Welcome to Planet SutherlandRated ★ 4.5
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0