Movies
Ratings
264
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 0.5
EncantoRated ★ 3.0
Chicken for Linda!Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
WickedRated ★ 1.0
Concerning My DaughterRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 5.0