Series
Ratings
45
First LoveRated ★ 3.5- すいかRated ★ 4.5
Shotgun MarriageRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0