Movies
Ratings
200
ParasiteRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
The TruthRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
Don't Worry, He Won't Get Far on FootRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
RomaRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
The Secret ScriptureRated ★ 2.5
PenelopeRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Eighth DayRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0