Movies
Ratings
206
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Criminal ConspiracyRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Fist of FuryRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Little BuddhaRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 3.0
How To Top My WifeRated ★ 2.5
BladeRated ★ 3.5