Series
Ratings
399
Baby ReindeerRated ★ 2.5
Girls Band CryRated ★ 1.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
School 2017Rated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 2.0
Insomniacs After SchoolRated ★ 4.0
The Crowned ClownRated ★ 2.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0