Movies
Ratings
351
The SwindlersRated ★ 2.0
C'est la vie!Rated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
AliceRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Silent NightRated ★ 2.5
Dumb MoneyRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
GeniusRated ★ 3.0
Boiling PointRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Pawn SacrificeRated ★ 2.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 3.5
The CobblerRated ★ 1.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 2.5
MortdecaiRated ★ 1.5
PaddingtonRated ★ 3.0