Series
Ratings
69
The ProducersRated ★ 4.0- OrangeRated ★ 4.0
Bride of the SunRated ★ 4.0- VirtueRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 4.0
Tree of HeavenRated ★ 4.0- The LandRated ★ 4.5
- Hello, God!Rated ★ 4.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
- KkangsooniRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 4.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
TomatoRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 5.0