Movies
Ratings
586
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0