Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
The Murky StreamRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5