Movies
Ratings
2202
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Devils StayRated ★ 1.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Dead to RightsRated ★ 4.0
The NetRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Rats: A Witcher TaleRated ★ 3.0- KimchiRated ★ 3.5
CicadaRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0