Series
Ratings
415
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 5.0
Battle of FatesRated ★ 2.5- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
TwelveRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
AemaRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 1.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 3.5