Series
Ratings
290
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 2.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5