Movies
Ratings
103
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0