Movies
Ratings
748
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 5.0
SiratRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Neon DemonRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0