Series
Ratings
90
Black MirrorRated ★ 4.5
Tamako MarketRated ★ 2.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.5
NisekoiRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5- K-ON!Rated ★ 2.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Free!Rated ★ 2.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 2.5
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 3.5
- My Little MonsterRated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 3.0- OrangeRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 2.5