Series
Ratings
15
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0