Movies
Ratings
326
LoganRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5