Movies
Ratings
132
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5