Movies
Ratings
291
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Shadow In My EyeRated ★ 4.5
NoahRated ★ 4.0
The Photographer of MauthausenRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0- Paul, Apostle of ChristRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
My Best Friend Anne FrankRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 3.5
Forgive Us Our TrespassesRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 3.5
MaryRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5