Movies
Ratings
296
Inside MenRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5