Movies
Ratings
430
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
Calamari UnionRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
StutzRated ★ 4.5
I Care a LotRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0