Movies
Ratings
447
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
CJ7Rated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0