Movies
Ratings
19
Spirited AwayRated ★ 5.0
HalfwayRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0