Series
Ratings
188
Battle of FatesRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 3.0
CassandraRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5- 커플팰리스Rated ★ 2.5
- Steel Troops WRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5