Movies
Ratings
31
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
PunchRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 1.0
Steve JobsRated ★ 0.5
Pacific RimRated ★ 0.5
The RevenantRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0