Series
Ratings
60
Super Wings!Rated ★ 2.0
Super Wings!Rated ★ 2.5
Those Who Cross the LineRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- The Path to GloryRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Hospital ShipRated ★ 2.5
Something About 1%Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 3.5