Movies
Ratings
123
The Big SwindleRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 2.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0