Movies
Ratings
30
The AvengersRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0