Titles you rated
Into the StormRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.5
RushRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0