Movies
Ratings
1795
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Jay KellyRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
SomewhereRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Legends of the Condor Heroes: The GallantsRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0