Series
Ratings
19
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0